Rodzinny weekend - 3 dni, od 359 zł/os.

Zabierz swoją rodzinę w malownicze okolice Zalewu Sulejowskiego i odwiedź nasz hotel, aby skorzystać ze specjalnie przygotowanego planu animacji. A mamę i tatę zapraszamy na chwilę relaksu w cysterskich komnatach.

Cena pakietu zawiera:

• 2 noclegi ze śniadaniem
  • 2 wyśmienite obiadokolacje
  • 1x Aqua Aerobik
  • Klub Malucha – gry i zabawy prowadzone przez animatorkę*
  • Akademia Filmowa

Strefa Spa & Wellness:

• Dla Mamy – Algowa maseczka na twarz
  • Dla Taty – Masaż pleców

Na wszystkie dodatkowe zabiegi Spa w wysokości 10%

Atrakcje i udogodnienia:

• Strefa spa&wellness (basen, sauna fińska)
  • Tenis stołowy, bilard,
  • Możliwość wypożyczenia rowerów*
  • Dostęp do sieci WiFi na terenie całego obiektu
  • Wycieczka fakultatywna do Skansenu Rzeki Pilicy i Grot Nagórzyckich*
  • Rejs żaglówką po Zalewie Sulejowskim *
  • Spływ kajakowy*
  • Kręgielnia Avocado Bowling Club w Piotrkowie Trybunalskim*
  • Skoki spadochronem*
  • Lot paralotnią*
  • Rodzinną Lekcję Historii -tj. zwiedzanie z przewodnikiem Hotelu Podklasztorze oraz zabudowań XII- wiecznego Opactwa Cystersów( przy min. 5 osobach)

* za dodatkową opłatą

Sprawdź jakie atrakcje czekają w okolicy (link)

Zapraszamy również do skorzystania z naszych specjalnych pakietów promocyjnych
PAKIET SPA I – 89 zł/ 40min

• Masaż częściowy ciała działa relaksująco, niweluje niewielkie napięcia mięśni
  • Parafinowy zabieg na dłonie

PAKIET SPA II – 159 zł/ 60 min.

• Zabieg na twarz indywidualnie dobrany do potrzeb skóry
  • Odżywczo-nawilżający zabieg w kapsule

Więcej informacji o ofercie uzyskają Państwo w dziale rezerwacji pod nr tel. 44 616 26 06
44 610 24 00, 693 555 807 oraz pod adresem e-mail: marketing@hotelpodklasztorze.pl

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Lawendowe Spa

Nie tylko Prowansja słynie z lawendy… Choć lawenda na naszym dziedzińcu najpiękniej rozkwita w czerwcu to przywołujemy jej kojący zapach i właściwości pielęgnujące o każdej porze roku.

Boże Narodzenie 2017

Rodzinne Święta w XII - wiecznym Opactwie Cystersów w Sulejowie

Dla nowożeńców

Podróż poślubna to idealna okazja by pozwolić sobie na coś wyjątkowego. Nie szukaj daleko, szczęście jest tak blisko.

Rodzinny weekend

Rodzinny wypoczynek z mnóstwem atrakcji dla małych i dużych…

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów