Spa

SPA w Hotelu Podklasztorze zaprasza wszystkich Gości na odrobinę wypoczynku. To tutaj stworzyliśmy świątynię dla ciała i ducha. To tutaj czas jest Waszym sprzymierzeńcem, a w zabytkowych wnętrzach odszukacie spokój i zregenerujecie siły.

SPA w Hotelu Podklasztorze

Szukasz idealnego i oryginalnego miejsca na ucieczkę od codzienności? W Hotelu Podklasztorze w otoczeniu zieleni i bliskości natury pośród pachnących świec i relaksacyjnej muzyki celebrujemy każdą chwilę… zapraszając naszych Gości w podróż po świecie zmysłów.

Oferta Spa

Zabierz się z nami w podróż pachnącą wonnymi olejkami i ziołami, wprawiającą w stan błogości i relaksu. Poznaj naszą aktualną ofertę SPA.

DAY SPA

Czasem brakuje nam czasu na kilkudniowy relaks. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was dzienne programy Spa tak, abyście mogli choć odrobinę czasu spędzić w krainie relaksu i odprężenia

SPA DLA DZIECI

Hotel Podklasztorze to idealny hotel na rodzinny wypoczynek. Hotel Przyjazny Rodzinie oferuje szereg udogodnień dla najmłodszych Gości. Zachęcamy do zapoznania się z proponowaną ofertą zabiegów Spa dla dzieci.

VOUCHERY SPA

Nie masz pomysłu na prezent? Podaruj swoim bliskim niezapomniane chwile w Spa Hotelu Podklasztorze.

Rewitalizacja strefy SPA & WELLNESS

Zobacz jak wkrótce będzie wyglądała rewitalizowana strefa SPA & Wellness w Hotelu Podklasztorze.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Boże Narodzenie 2018

Rodzinne Święta w XII-wiecznym Opactwie Cystersów w Sulejowie

Sylwester 2018

Masz dość hucznych bali do samego rana? Szukasz spokojnego i ustronnego miejsca na spędzenie Sylwestra i Nowego Roku?

Jesienna konferencja

Zorganizuj jesienną konferencję w XII. wiecznym opactwie w centrum Polski

Dla nowożeńców

Podróż poślubna to idealna okazja by pozwolić sobie na coś wyjątkowego. Nie szukaj daleko, szczęście jest tak blisko.

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów