Rewitalizacja strefy SPA & WELLNESS

See what we plan for you in Hotel Podklasztorze. You are invited to watch our photo gallery.

Hotel Podklasztorze plans an investment concerning development of SPA & WELLNESS zone within 2  years. The plan is to create an original SPA complex including six SPA salons, a float tank, a  graduation tower and many other attractions for Guests. Apart from that our swimming pool will be completely renovated as well as a children zone and jacuzzi will be created. The project of functional layout and interior design of swimming pool and SPA zone was prepared by C13 ARCHITEKTURA STOSOWANA from Lodz.

W Hotelu Podklasztorze w ciągu dwóch lat planowana jest inwestycja rozbudowy strefy Spa& Wellness. W planach jest stworzenie oryginalnego kompleksu SPA, w ramach którego będzie wchodziło sześć gabinetów SPA, basen floatingowy, tężnia solankowa i wiele innych atrakcji dla Gości. Oprócz tego zostanie kompletnie wyremontowany basen, powstanie strefa dla dzieci, jacuzzi.
Projekt układu funkcjonalnego i aranżacji wnętrz strefa basenu i SPA opracowała pracowni C13 ARCHITEKTURA STOSOWANA z Łodzi”

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Andrzejki

Pakiet Andrzejkowy w XII - wiecznym Opactwie Cystersów

Zobacz więcej

Boże Narodzenie 2017

Rodzinne Święta w XII - wiecznym Opactwie Cystersów w Sulejowie

Zobacz więcej

Sylwester w stylu Gwiazd

Marzysz o niezapomnianej sylwestrowej nocy, którą spędzisz w wyjątkowym miejscu?

Zobacz więcej

Rodzinny weekend

Rodzinny wypoczynek z mnóstwem atrakcji dla małych i dużych…

Zobacz więcej

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Kontakt

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel.: +48 44 610 24 00
kom. +48 695 320 485
fax: +48 44-616 20 02
e-mail: recepcja@hotelpodklasztorze.pl

Dołącz do nas

Jesteśmy dostępni w sieciach społecznościowych. Odwiedź nas na poniższych stronach i sprawdź wydarzenia w naszym Hotelu

Best Western Rewards ®   |   Bestwestern.com
Each Best Western® branded hotel is independently owned and operated
Copyright/Polityka Prywatności. Projekt i wykonanie Artixen.net 2017

FreshMail.pl