Ślub i wesele w jednym miejscu

Wyjątkowe wesele? Wasze! Zapraszamy do Hotelu Podklasztorze położonego w murach XII – wiecznego Opactwa Cystersów, do jednego z najbardziej romantycznego miejsca w centralnej Polsce. Poznaj naszą wyjątkową ofertę.

Romantyczne Wesele

Hotel Podklasztorze to jedno z najbardziej romantycznych i magicznych miejsc w centralnej Polsce. Wyjątkowa lokalizacja majestatycznego Hotelu nad błękitnymi wodami rzeki, w środku dawnej Puszczy Pilickiej sprawia, że jest to idealne miejsce na organizację Waszego najważniejszego dnia w życiu.
Dodatkowo na hotelowym dziedzińcu usytuowany jest zabytkowy romański kościół św. Tomasza Kantauryjskiego, romantyczna świątynia, która z pewnością sprawi, że Wasz ślub nabierze wyjątkowego charakteru.
Z pewnością niewątpliwym atutem Hotelu Podklasztorze jest możliwość połączenia ślubu i wesela w jednym miejscu. Niezwykła sceneria ślubu w pocysterskiej świątyni, udzielonego przez zakonnika, a później wesele na hotelowym dziedzińcu oddalonym zaledwie 100 m od kościoła dodatkowo uczyni Wasz dzień niezapomnianym w oczach gości.

Wesele w Hotelu

Na organizację kameralnego przyjęcia okolicznościowego (do 80 osób) polecamy Restaurację Miód i Wino która odpowiednio udekorowana stanowi niezwykłe tło dla każdej uroczystości. Ponadto oferujemy Parze Młodej Kapitularz, z zabytkowym kominem cysterskiej gorzelni, która w zależności od ułożenia pomieści do 100 osób.
Naszą specjalnością są wesela plenerowe organizowane w specjalnie do tego przystosowanym namiocie.
Dodatkowo proponujemy dla gości weselnych noclegi w wyjątkowych cenach.

Profesjonalizm

Tylko u nas przeniesiecie się do miejsca, gdzie duch historii zatrzymuje czas, a pachnąca świeżym chlebem i solą legendarna gościnność jest priorytetem. Gwarancją Waszego i Gości  zadowolenia jest kompetentny i doświadczony zespół, który pomoże zaplanować wesele w każdym szczególe oraz wyśmienita kuchnia, która łączy tradycyjność z nowoczesnością.

Kompleksowa organizacja wesela

W Hotelu Podklasztorze zdajemy sobie sprawę, że jest to dla Was najważniejszy dzień w życiu, dlatego chętnie zajmiemy się kompleksowo jego organizacją, zapewniając:

• florystykę
  • opiekę stylisty (makijaż, fryzura, dobór strojów)
  • dobór pojazdu dla Młodej Pary (bryczka, limuzyna)
  • oprawę muzyczną (zespół lub DJ na wesele)
  • obsługę profesjonalnego kamerzysty i fotografa
  • opiekę nas dziećmi podczas uroczystości weselnej
  • zorganizowanie transportu dla gości
  • atrakcje dla gości (pokazy sztucznych ogni, Bractwo Kurkowe, wystrzały armatnie)

Poznaj naszą wyjątkową ofertę menu przygotowaną przez naszego Szefa kuchni. Pobierz menu weselne.

Jednocześnie jesteśmy otwarci na inne propozycje i sugestie naszych Gości.

Oferty specjalne

Hotel Podklasztorze znaczy więcej niż gościnność. To jeden z najlepiej zachowanych zespołów cysterskich będący perłą architektury romańskiej, wchodzący w skład XII –wiecznego Opactwa Cystersów. Przekonaj się sam.

Lawendowe Spa

Nie tylko Prowansja słynie z lawendy… Choć lawenda na naszym dziedzińcu najpiękniej rozkwita w czerwcu to przywołujemy jej kojący zapach i właściwości pielęgnujące o każdej porze roku.

Boże Narodzenie 2017

Rodzinne Święta w XII - wiecznym Opactwie Cystersów w Sulejowie

Dla nowożeńców

Podróż poślubna to idealna okazja by pozwolić sobie na coś wyjątkowego. Nie szukaj daleko, szczęście jest tak blisko.

Rodzinny weekend

Rodzinny wypoczynek z mnóstwem atrakcji dla małych i dużych…

Nagrody, wyróżnienia, certyfikaty

Jest nam ogromnie miło, że Hotel Podklasztorze został wyróżniony wieloma nagrodami, w tym znalazł się w gronie Najbardziej Niesamowitych  Hoteli w Polsce.  Hotel Podklasztorze dba również o swoich najmłodszych Gości i  corocznie zdobywa tytuł Hotelu Przyjaznego Rodzinie.

Położenie

Wyjątkowa lokalizacja zabytkowego Hotelu w murach XII-wiecznego Opactwa cysterskiego tuż nad błękitnymi wodami rzeki Pilicy, w sąsiedztwie Jeziora Sulejowskiego sprawia, że jest to miejsce idealne zarówno dla spragnionych wypoczynku, jak i amatorów mocnych wrażeń.

Hotel Podklasztorze to zabytkowy Hotel w samym centrum Polski – zaledwie 120 km od Warszawy, w niewielkiej odległości od Łodzi. Lokalizacja w Centralnej Polsce sprawia, że jest to doskonałe miejsce na organizację eventu dla firm i korporacji, które mają swoje przedstawicielstwa w różnej części Polski

Hotel Podklasztorze
ul. Władysława Jagiełły 1
97-330 Sulejów