Planujemy rodzinną wizytę w wesołym miasteczku

20 kwietnia 2022 0 Comments

Morze Bałtyckie jest jednym(ą) z najczęściej wybieranych kierunków rodzinnych wakacji. Szczególnie okres wakacyjny gwarantuje duże natężenie ruchu turystycznego. Wyjazd nad polskie morze to okazja do wypoczynku nad wodą, jak i trochę bardziej aktywnego spędzenia czasu. Dla przykładu, miejscem w którym można znaleźć cały szereg rozrywki jest Władysławowo – wesołe miasteczko, które się tam znajduje może być ciekawym pomysłem na familijny(ą) eskapadę. Ale z czym to się je?

Jakie atrakcje znajdziemy w wesołym miasteczku

Jak wspomniano, Władysławowo to nie tylko morze i restauracje, to również fantastycznie wyposażone wesołe miasteczko. Wesołe miasteczka mają na swoim terenie dużo atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych. Mnogość atrakcji oraz ich tematyczność sprawiają, że każda(y) osoba może znaleźć tu coś interesującego.

Najmłodszym odwiedzającym na pewno przypadną do gustu różnego rodzaju karuzele i zjeżdżalnie. Oprócz tego, że są dostosowane wzrostowo i wiekowo do dzieci, są też podzielone na różne grupy tematycznie. Fun dla dziewczynek i dla chłopców. Inną atrakcją, którą ubóstwiają najmłodsi są klimatyczne miejsca typu dom(u) strachów, gabinet(u) luster czy kino(a) 9d, które dzięki tajemniczemu wystrojowi mogą wywołać wiele śmiechu. Większe dzieci i dorośli nie zostali zapomniani podczas projektowania wesołego miasteczka. Dużo kolejek, czy maszyn czeka tu na starszych wizytatorów. Są one gwarantem dużego wyrzutu adrenaliny dzięki wysokiej prędkości i mechanice ich działania. Nie można zapominać, że wszelkie punkty programu muszą też spełniać ustanowione zasady bezpieczeństwa i dawać klientom właściwą ochronę. Wartym rozważenia miejscem na odpoczynek między różnymi zjeżdżalniami i  karuzelami są bogato występujące punkty gastronomiczne i place gier i zabaw.

Przykładowa trasa po wesołym miasteczku

Biorąc pod uwagę duże rozmiary wesołego miasteczka, wybierając się tam warto mieć chociaż zarys planu. Mnogość atrakcji powoduje, że spróbowanie wszystkich jest niemal awykonalne. Pobyt warto zacząć spokojnie, wciąż zwiększając poziom intensywności doświadczeń.

Wizyta symboliczne nagrody. Następnym miejscem, które bardzo spodoba się pociechom będą liczne dmuchane zjeżdżalnie, a także gokarty i elektryczne karuzele. Gdy te atrakcje zostaną zaliczone, ciekawą myślą są odwiedziny w domu strachów. Niespodzianki, które tam spotkamy mogą przyspieszyć bicie serca zarówno najmłodszym, jak i ich opiekunom. Gabinet luster, które wydłużają, pogrubiają i generują różnego typy efekty optyczne powinien natomiast dostarczyć rodzinie wiele frajdy. szybki przystanek przy jednej z budek z jedzeniem na posiłek i można ruszać w stronę kolejek. Tutaj zaczynają się atrakcje dla starszych osób. Kolejki jeżdżące z dużą prędkością, katapulty czy Crazy Tower to doznania, które zostaną na długo we wspomnieniach każdego kto je wypróbuje. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów podniesionej adrenaliny. Po całym dniu rozrywki czeka na nas kino 9D, w którym można odetchnąć i cieszyć oko cyfrowymi seansami z dużą ilością efektów specjalnych.

Na co zwrócić uwagę planując odwiedziny w wesołym miasteczku

Wizyta w wesołym miasteczku ma być przede wszystkim miło spożytkowanym czasem. Dlatego planując wizytę warto uwzględnić na pierwszym miejscu preferencje członków rodziny. Znalezienie konsensusu pozwoli mieć pewność, że cala załoga będzie się świetnie bawić\mieć fun. Dobrym pomysłem jest także poczytanie opinii w sieci, zdarza się, że komentarze użytkowników są pomocne. Istnieje również opcja skorzystania z pomocy pracowników parku rozrywki. Bez względu na to, czy będzie to zaplanowana czy spontaniczna wizyta, będąc we Władysławowie, warto uwzględnić tutejsze wesołe miasteczko.